Kód: 669

Portrét mazlíčka na zakázku

650 Kč / ks
Skladem

Na zakázku vypálím jedinečný podnos z bukového dřeva s portrétem vašeho mazlíčka - pejska, kočičky, papouška nebo jiného zvířátka. Ideálně podle fotky, kterou budu chtít zaslat elektronicky jako předlohu. Jedná se o ručně vypálený exkluzívní předmět z kvalitního dřeva ať je to podnos nebo kuchyňské prkýnko, který je samozřejmě víceúčelový, nejen k dekoraci, ale je funkční k servírování apod.

Kategorie: Obchůdek E-SHOP

Na zakázku vypálím jedinečný podnos z bukového dřeva s portrétem vašeho mazlíčka - pejska, kočičky, papouška nebo jiného zvířátka. Ideálně podle fotky, kterou budu chtít zaslat elektronicky jako předlohu. Může být z mobilu na whatsapp nebo do mailu, jakokoliv jednoduše.

Jedná se o ručně vypálený exkluzívní předmět z kvalitního dřeva, ať je to podnos nebo kuchyňské prkýnko, který je samozřejmě víceúčelový, nejen k dekoraci, ale je funkční k servírování apod.

Povýšila jsem tím zálibu v kreslení na vyšší stupeň tzn z prvoplánového obrázku "pouze" k dekoraci ... vytvořím předmět víceúčelový.

Cena je stanovena podle velikosti dřevěného podkladu, a jedná se o portrét vypálený ve velikosti cca 10x10 cm.

 

Materiál:                 dřevo, ideálně buk

Rozměry:               oválný podnos 17 x 25 x 2 cm

Údržba:                  ideálně mýt ručně, nikdy v myčce, ani dlouho neodmáček ve vodě, také není dobré vystavovat dlouhodobě přímému slunci