Kód: 75

Solný polštářek

260 Kč / ks
Skladem

Terapeutický Solný polštářek, který nejen zahřeje ale i poléčí :) Naplnila jsem jej hrubozrnnou himalájskou solí (ze solných ložisek v Pákistánu) a hrstečkou hřebíčku, který má také velkou oblibu v aromaterapii.

Pro studené pochmurné zimní dny je terapeutický Solný polštářek, který nejen zahřeje ale i poléčí :) Naplnila jsem jej hrubozrnnou himalájskou solí (ze solných ložisek v Pákistánu) a hrstečkou hřebíčku, který má také velkou oblibu v aromaterapii. Podrobnosti a více o působení se dočtete v článku na mém Blogu. 

Růžové krystalky himalájské soli a sušená nerozvinutá květní poupata Hřebíčkovce vonného jsou zašitá v bavlněném povlaku z kanafasu. Polštářek je na závěr prošit tak aby se obsah rovnoměrně rozdělil.

Rozměry:  24 x 18 cm

Návod k použití: Pro nahřátí polštářku používejte obyčejnou pečící troubu. Nastavte na 50 stupňů teplotu, vložte polštářek na čistý plech a nechte 20-30 minut zahřát. Následně přiložte na bolestivé místo nebo si ho dejte pod peřinu na zahřátí a klidný spánek. 

Pozor - solný polštářek se dá využít i jako studený ! Vložte polštářek na 30 minut do mrazničky a následně přiložte na bolestivé místo - dna, výron kotníku, ztuhlé a namožené svalstvo ...

Himalájská sůl obsahuje až 84 různých minerálních a stopových prvků (jako třeba vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, jód a další). Jedná se o jednu z nejčistších přírodních solí. Má nespočet přínosů na civilizační problémy. Účinně působí proti astmatu, senné rýmě, na dýchací cesty, oběhový systém, revmatické onemocnění, nachlazené průdušky, nachlazení močového měchýře nebo ledvin, zmírňuje alergické reakce ...

Prosím NEPRAT !!!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení